Παρασκευή, 19 Μαρτίου 2010

Αποτελέσματα των εκλογών στον σύλλογο υπαλλήλων ΝΑΤ

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η



Η εφορευτική επιτροπή του Συλλόγου των Υπαλλήλων Ν.Α.Τ. που διενήργησε τις εκλογές για την ανάδειξη του νέου ΔΣ του Συλλόγου καθώς και των αντιπροσώπων στο 13ο Συνέδριο της Π.Ο.Υ.Ε.Ν. και των εκπροσώπων στο ΔΣ του ΝΑΤ και ΤΕΑΠΙΕΝ ανακοινώνει τα εξής αποτελέσματα:
1. ΓΙΑ ΤΟ ΔΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ


Εγγεγραμμένοι: 186
Ψήφισαν: 158
Έγκυρα: 147
Άκυρα: 7
Λευκά: 4



Από τους υποψηφίους έλαβαν:
Α. ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ


1 ΒΛΑΧΟΣ Σπύρος 46
2 ΔΑΟΥΣΗΣ Γιώργος 104
3 ΖΗΣΗ Εύη 40
4 ΛΕΟΝΤΗΣ Κώστας 35
5 ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ Στέλιος 90
6 ΜΠΟΡΑ Φρατζέσκα 37
7 ΜΠΟΥΣΜΠΟΥΡΑ Λίτσα 54
8 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Βασίλης 66
9 ΠΕΤΡΑΤΖΑΣ Παναγιώτης 61
10 ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΣ Χρήστος 69
11 ΦΛΑΚΑ Ολυμπία 66





Β. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
1 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ Εύη 88
2 ΣΙΔΕΡΗ Κούλα 67
3 ΤΥΡΟΥ Βασιλική 79



Από τους παραπάνω εκλέγονται οι:

Α. ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ


1 ΔΑΟΥΣΗΣ Γιώργος
2 ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ Στέλιος
3 ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΣ Χρήστος
4 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Βασίλης
5 ΦΛΑΚΑ Ολυμπία
6 ΠΕΤΡΑΤΖΑΣ Παναγιώτης
7 ΜΠΟΥΣΜΠΟΥΡΑ Λίτσα



ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1 ΒΛΑΧΟΣ Σπύρος
2 ΖΗΣΗ Εύη
3 ΜΠΟΡΑ Φρατζέσκα
4 ΛΕΟΝΤΗΣ Κώστας



Β. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ


1 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ Εύη
2 ΤΥΡΟΥ Βάσω
3 ΣΙΔΕΡΗ Κούλα



2. ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΣΤΟ 13Ο ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΤΗΣ ΠΟΥΕΝ
Εγγεγραμμένοι 186
Ψήφισαν 155
Έγκυρα 149
Λευκά 3
Άκυρα 3



Από τους υποψήφιους έλαβαν:
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ Ξένια 49
2 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ Ανδρέας 64
3 ΒΛΑΧΟΣ Σπύρος 53
4 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ Μαίρη 39
5 ΔΑΟΥΣΗΣ Γιώργος 99
6 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ Εύη 50
7 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Βούλα 31
8 ΖΗΣΗ Εύη 37
9 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗ Ειρήνη 50
10 ΚΟΡΚΙΔΗΣ Γιώργος 48
11 ΚΟΥΒΔΗ Σούλα 48
12 ΚΥΠΡΑΙΟΥ Μαρία 48
13 ΚΩΣΤΑ Μαρίνα 52
14 ΛΕΟΝΤΗΣ Κώστας 30
15 ΛΥΜΠΕΡΗ Μαρούσα 42
16 ΜΑΝΙΑΤΗ Γιωργία 52
17 ΜΑΡΑΖΩΤΗΣ Νίκος 42
18 ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ Στέλιος 85
19 ΜΠΟΡΑ Φρατζέσκα 43
20 ΜΠΟΥΣΜΠΟΥΡΑ Λίτσα 49
21 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Βασίλης 57
22 ΠΕΤΡΑΤΖΑΣ Παναγιώτης 49
23 ΣΙΔΕΡΗ Κούλα 34
24 ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΣ Χρήστος 73
25 ΤΥΡΟΥ Βάσω 47
26 ΦΛΑΚΑ Ολυμπία 70
27 ΨΩΝΗ Λαϊδα 42



Σύμφωνα με τα παραπάνω αποτελέσματα των εκλογών εκλέγονται:
1 ΔΑΟΥΣΗΣ Γιώργος
2 ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ Στέλιος
3 ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΣ Χρήστος
4 ΦΛΑΚΑ Ολυμπία
5 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ Ανδρέας
6 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Βασίλης
7 ΒΛΑΧΟΣ Σπύρος
8 ΚΩΣΤΑ Μαρίνα
9 ΜΑΝΙΑΤΗ Γιωργία
10 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ Εύη
11 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗ Ειρήνη
12 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ Ξένια
13 ΜΠΟΥΣΜΠΟΥΡΑ Λίτσα
14 ΠΕΤΡΑΤΖΑΣ Παναγιώτης
15 ΚΥΠΡΑΙΟΥ Μαρία
16 ΚΟΥΒΔΗ Σούλα



Σημειώνεται ότι μεταξύ των 15ου 16ου και 17ου ισοψηφησάντων υποψηφίων Κυπραίου Μαρίας, Κουβδή Σούλας και Κορκίδη Γιώργου, διεξήχθη κλήρωση και εξελέγησαν οι Κυπραίου Μαρία και Κουβδή Σούλα με την ανωτέρω σειρά.



3. ΓΙΑ ΤΟ ΔΣ ΝΑΤ
Εγγεγραμμένοι 186
Ψήφισαν 158
Έγκυρα 141
Λευκά 5
Άκυρα 12



Από τους υποψήφιους έλαβαν:
1 ΔΑΟΥΣΗΣ Γιώργος 78
2 ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ Στέλιος 63



Εκλέγεται ο ΔΑΟΥΣΗΣ Γιώργος με αναπληρωτή του τον ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟ Στέλιο.

4. ΓΙΑ ΤΟ ΔΣ ΤΕΑΠΙΕΝ
Εγγεγραμμένοι 186
Ψήφισαν 158
Έγκυρα 138
Λευκά 6
Άκυρα 14





Από τους υποψήφιους έλαβαν:
1 ΔΑΟΥΣΗΣ Γιώργος 90
2 ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΣ Χρήστος 48


Εκλέγεται ο ΔΑΟΥΣΗΣ Γιώργος με αναπληρωτή του τον ΣΚΟΛΑΡΙΚΟ Χρήστο



Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ



ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ Ρ.

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Θ.